Kiskunfélegyháza Kulturális Kiadvány 2016/2. száma

Programfüzet 2016/2.

Kiskunfélegyháza ingyenes kulturális és információs programfüzetének második száma művészeti és kulturális eseményekkel, hagyományőrző rendezvényekkel és nyári táborozási lehetőségekkel elérhető többek között a Móra Ferenc Művelődési Központban, a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban, a Kiskun Múzeumban, a Tourinform Irodában, a Városházán és az interneten is! A kiadvány harmadik száma további gazdag programkínálattal szeptember hónapban várható.

Kulturális és információs kiadvány 2016/2. szám letöltése PDF formátumban.

A kiadvány nem tartalmazza teljes körűen a városban megrendezésre kerülő programokat.

A szervezők a program változtatás jogát fenntartják. Információ kérhető: papp.viktoria [at] kiskunfelegyhaza.hu e-mail címen.

E-mail küldése