Kiskunfélegyháza Kulturális Kiadvány 2016/2. száma

Programfüzet 2016/2.

Kiskunfélegyháza ingyenes kulturális és információs programfüzetének második száma művészeti és kulturális eseményekkel, hagyományőrző rendezvényekkel és nyári táborozási lehetőségekkel elérhető többek között a Móra Ferenc Művelődési Központban, a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban, a Kiskun Múzeumban, a Tourinform Irodában, a Városházán és az interneten is! A kiadvány harmadik száma további gazdag programkínálattal szeptember hónapban várható.

Kulturális és információs kiadvány 2016/2. szám letöltése PDF formátumban.

Pályázati felhívás - ápoló, intézményvezető ápoló

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény
6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy utca 12. pályázatot hirdet
1 fő ápoló, intézményvezető ápolói megbízással
beosztás
betöltésére

A kinevezés határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben, 4 hónap próbaidővel létesítendő.

A vezetői megbízás időtartama: határozott idő – 5 év

Pályázati feltétel:     

Ajánlattételi felhívás személyszállítási szolgáltatásra

Tisztelt ajánlattevő!

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény (6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy utca 12. adószám: 15340931-2-03) árajánlatot kér Öntől az intézmény keretein belül működő jelzőrendszeres házi segítségnyújtáshoz személyszállítási szolgáltatásra 2016. augusztus 25-től a mellékelt Szolgáltatási Szerződés tervezetben foglalt feltételek szerint.

Az ajánlatok értékelési szempontja: a legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás.

Az ajánlatnak tartalmaznia kell:

Közlemény a Kiskun Múzeum számítógépes rendszerének pályázati fejlesztéséről

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata támogatásban részesült a 2015. június 25-én kelt miniszteri döntés alapján a Pályázat az emberi erőforrások minisztere – a belügyminiszterrel és a nemzetgazdasági miniszterrel egyetértésben – a Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről szóló 2014. évi C. törvény 3. melléklet II. 7.d) pont szerint: Járásszékhely települési önkormányzatok által fenntartott múzeumok szakmai támogatására – című pályázaton.

A pályázat célja: A Kiskun Múzeumban őrzött kulturális javak bemutatása a korszerű hozzáférési lehetőségek fejlesztésével.

Ismét irtják a szúnyogokat

Augusztus 10-én, szerdán ismét szúnyogirtás lesz Kiskunfélegyháza bel- és külterületein. Amennyiben az időjárás nem teszi lehetővé az irtást, úgy azt augusztus 11-én, csütörtökön végzik el.

A légi-kémiai védekezés során CORATRIN, AQUA K-OTHRIN ULV, illetve MOSQUITOX1 ULV Forte készítményeket alkalmaznak. A földi irtás alkalmával CORATRIN és MOSQUITOX FOG szereket használnak.

Az alkalmazott vegyszer a méhekre kifejezetten veszélyes, ezért arra kérik a méhészeket, hogy az irtás idejére gondoskodjanak a méhek biztonságos elzárásáról!

Hulladékszállítási felhívás

A Kiskunfélegyházi Városgazdálkodási Intézmény tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy Kiskunfélegyháza város északi területén július 22-én, pénteken a hulladékszállítás műszaki-technikai okok miatt elhúzódik. A KVI a hibaelhárítást követően a hulladékot mindenhonnan elszállítja. Kérjük, hogy az edényzetet hagyják az ingatlanuk előtt egész nap, illetve amennyiben a hulladék elszállítása nem történt meg ezen a napon, helyezzék ki a hulladékgyűjtő edényzetet 23-án, szombaton is. Szíves megértésüket és türelmüket kérjük!

Pályázati felhívás - Vagyongazdálkodási osztályvezető

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal
a köztisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. tv. 45 § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet
vagyongazdálkodási osztályvezető
munkakör betöltésére.

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama: a vezetői megbízás határozatlan időre szól.

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, 6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.

Pályázati felhívás - takarítónői munkakör

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény
6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy utca 12. pályázatot hirdet
1 fő részére takarítónői munkakör betöltésére

A kinevezés határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben, 4 hónap próbaidővel létesítendő.

Pályázati feltétel:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Oldalak

Feliratkozás Kiskunfélegyháza Város RSS csatornájára