Kiskunfélegyháza Kulturális Kiadvány 2016/2. száma

Programfüzet 2016/2.

Kiskunfélegyháza ingyenes kulturális és információs programfüzetének második száma művészeti és kulturális eseményekkel, hagyományőrző rendezvényekkel és nyári táborozási lehetőségekkel elérhető többek között a Móra Ferenc Művelődési Központban, a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban, a Kiskun Múzeumban, a Tourinform Irodában, a Városházán és az interneten is! A kiadvány harmadik száma további gazdag programkínálattal szeptember hónapban várható.

Kulturális és információs kiadvány 2016/2. szám letöltése PDF formátumban.

Hulladékszállítási felhívás

A Kiskunfélegyházi Városgazdálkodási Intézmény tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy Kiskunfélegyháza város északi területén július 22-én, pénteken a hulladékszállítás műszaki-technikai okok miatt elhúzódik. A KVI a hibaelhárítást követően a hulladékot mindenhonnan elszállítja. Kérjük, hogy az edényzetet hagyják az ingatlanuk előtt egész nap, illetve amennyiben a hulladék elszállítása nem történt meg ezen a napon, helyezzék ki a hulladékgyűjtő edényzetet 23-án, szombaton is. Szíves megértésüket és türelmüket kérjük!

Pályázati felhívás - Vagyongazdálkodási osztályvezető

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal
a köztisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. tv. 45 § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet
vagyongazdálkodási osztályvezető
munkakör betöltésére.

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama: a vezetői megbízás határozatlan időre szól.

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, 6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.

Pályázati felhívás - takarítónői munkakör

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény
6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy utca 12. pályázatot hirdet
1 fő részére takarítónői munkakör betöltésére

A kinevezés határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben, 4 hónap próbaidővel létesítendő.

Pályázati feltétel:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Ajánlattételi felhívás személyszállítási szolgáltatásra

Tisztelt ajánlattevő!

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény (6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy utca 12. adószám: 15340931-2-03) árajánlatot kér Öntől az intézmény keretein belül működő jelzőrendszeres házi segítségnyújtáshoz személyszállítási szolgáltatásra 2016. augusztus 15-től a mellékelt Szolgáltatási Szerződés tervezetben foglalt feltételek szerint.

Az ajánlatok értékelési szempontja: a legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás.

Az ajánlatnak tartalmaznia kell:

Pályázati felhívás - ápoló, intézményvezető ápoló

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény
6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy utca 12. pályázatot hirdet
1 fő ápoló, intézményvezető ápolói megbízással
beosztás
betöltésére

A kinevezés határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben, 4 hónap próbaidővel létesítendő.

A vezetői megbízás időtartama: határozott idő – 5 év

Pályázati feltétel:     

Pályázati felhívás - karbantartói munkakör

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény
6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy utca 12. pályázatot hirdet
karbantartói munkakör betöltésére

A kinevezés határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben, 4 hónap próbaidővel létesítendő.

Pályázati feltétel:

  • lakatos, vagy vízvezeték szerelő végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Ajánlattételi felhívás fogászati ügyelet ellátására

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata nyílt beszerzési eljárást hirdet fogászati ügyeleti ellátás biztosítására a 47/2004. (V. 11.) ESzCsM rendelet 17. § szerinti fogászati alapellátás körébe tartozó sürgősségi ellátásra Kiskunfélegyháza város és Gátér község közigazgatási területén.

A beszerzés tárgya:

Tájékoztató a biológiailag lebomló hulladékgyűjtés rendjéről

Az FBH-NP Nonprofit KFT ezúton kívánja tájékoztatni a Tisztelt Lakosságot, hogy megkezdi a biológiailag lebomló hulladék rendszeres díjmentes begyűjtését, a cég által folyamatosan a gyűjtési alkalmak számához igazodóan biztosított biológiailag lebomló zsákban és/vagy egy kévényi mennyiségben Kiskunfélegyháza területén.

Oldalak

Feliratkozás Kiskunfélegyháza Város RSS csatornájára