Integrált Területfejlesztési Stratégia

Az Integrált Területfejlesztési Stratégia (ITS) közvetetten befolyásolja a városlakók életét, ezért kíváncsiak vagyunk polgáraink igényeire, elvárásaira, szükségleteire, ötleteire, javaslataira, azért, hogy egy olyan stratégiát tudjunk alkotni, mely a lehetőségekhez mérten a legtöbb lakos igényeire választ ad, érezhető legyen, hogy a dokumentum a lakosok érdekében készül el. Bővebb információ elérhető a www.kiskunfelegyhaza.hu/its weblapon.

Pályázati felhívás - 2 fő családgondozó

KAPOCS Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény – Kiskunfélegyháza

a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet
KAPOCS Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény
Gyermekjóléti Szolgálat

2 fő Családgondozó

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, 6100 Kiskunfélegyháza, Hunyadi utca 6.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló törvény, illetve végrehajtási rendelete szerint szervezett tevékenység. Veszélyeztetett gyermekek nevelkedésének támogatása, testi és lelki egészségének elősegítése.

Városi forgalom-korlátozások április 29. és május 1. között

Tájékoztatjuk a tisztelt kiskunfélegyházi lakosokat, gépjárművezetőket, illetve Kiskunfélegyházán közlekedő gépjárművezetőket, hogy 2015. április 29. - május 1. között az alábbi forgalom-korlátozásokra kerül sor és tisztelettel kérjük, hogy a forgalom-korlátozásokat szíveskedjenek figyelembe venni és annak megfelelően közlekedni, illetve megválasztani az útvonalukat.

Ügyfélfogadási szünet a Földhivatalnál

Tisztelettel tájékoztatjuk Ügyfeleinket, hogy technikai okokból a Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Földhivatali Osztályán

• 2015. április 29-én (szerdán),
  • 2015. április 30-án (csütörtökön) és
  • 2015. május 4-én (hétfőn) az ügyfélfogadás szünetel.

Az országos átállás miatt 2015. április 29. és a 2015. május 4. közötti időszakban a földhivatali adatbázisok sem elektronikus úton a TakarNet országos hálózatáról, sem helyben nem lesznek elérhetőek.

Megértő türelmüket kérve, tisztelettel:

dr. Sipos Krisztina
járási hivatalvezető

Majális a Parkerdőben

Támogatóink: IBV Hungária Kft., ÚT-ÉP-Ker 97 Kft., 3P Kész Aréna Kft., Marillen Kft., Bácsvíz és Csatornaszolgáltató Zrt., Fornetti Kft., Talán Kft., Fém Szer Kft., Farkas Gábor egyéni vállalkozó, Titti-Szolg Bt.

Média támogatóink: Félegyházi Közlöny, Sirius Rádió, Rádio Smile, Petőfi Népe, Szuperinfó, Kun-Kurutty

Majális 2015

Meghívó - III. Szivárvány Majális

Szeretettel meghívjuk Önt, kedves családját és barátait a III. Szivárvány Majálisra, mely 2015. május 9-én kerül megrendezésre a Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény Csanyi út 3. szám alatti otthonában.

A rendezvény ideje alatt színes programokkal várjuk az érdeklődőket

• Lovagoltatás, kocsikázás (1000-1500)
  • Íjászat (1000-1300)
  • Trambulin, csúszda, ugráló vár (1000-1700)
  • Arcfestés, csillámtetoválás (1000-1500)
  • Sárkány készítés (1000-1500)
  • Kézműves foglalkozás (1000-1700)
  • Teke (1000-1500)
  • Sakk (1000-1200)
  • Terápiás kutyabemutató (1400-1500)
  • Tombola

Pályázati felhívás - Szociális ápoló-gondozó

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény
6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy u. 12. pályázatot hirdet
1 fő szociális ápoló-gondozó
munkakör betöltésére

A kinevezés határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben, 4 hónap próbaidővel létesítendő.

• 8 általános, 1/2000. (I.7) SZCSM r. 3.sz. melléklet 8.2 pontja szerinti végzettség
  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• emelt szintű szakképesítés

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
Az intézmény bentlakásos telephelyein ellátottak állapotához igazodó gondozás, a fizikai és fiziológiai szükséglet-kielégítés segítése, a környezet tisztán tartása, az ellátott érzelmi támogatása.

Lakossági tájékoztatás szelektív hulladékgyűjtő edényzetről

Tisztelt Lakosság!

Ezúton tájékoztatjuk az érintett lakosságot, hogy a mai naptól, 2015. április 1. szerdától ismét felvehető az arra jogosultak részéről a 120 literes szelektív hulladékgyűjtő edényzet a jelenleg rendelkezésre álló készlet erejéig.

Az edényzeteket az alábbi helyszínen és időpontokban lehet felvenni:

Felhívás bölcsődei beiratkozásról

Értesítjük a város lakóit, hogy a bölcsődei beiratkozások a 2015/2016. gondozási-nevelési évre

2015. május 4-én és 5-én (hétfőn és kedden) reggel 8 órától délután 16 óráig lesznek.

Beiratkozás:
6100 Kiskunfélegyháza, Darvas József tér 12. és
6100 Kiskunfélegyháza, Dankó Pista utca 4-6.
szám alatti bölcsődei telephelyeken a szakmai vezetőknél lehet beíratni a 0-3 éves korú gyermekeket.

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata