Tájékoztató a 2016. évi téli igazgatási szünetről és az ügyfélfogadásról

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatalban 2016. december 23. (péntek) napjától 2016. december 30. (péntek) napjáig igazgatási szünetet tartunk. Az igazgatási szünet alatt az ügyfélfogadás szünetel!

Szíves megértésüket köszönjük!

Dr. Faragó Zsolt
jegyző

Pályázati felhívás - Városi Strand és Uszoda felújított épületrészében kialakítandó üzlethelyiségek bérlete

Pályázati felhívás a Kiskunfélegyháza, Fadrusz János utca 2/A szám alatti (Városi Strand és Uszoda):

1. sorszámú: 26,5 m2 alapterületű
  2. sorszámú: 36,25 m2 alapterületű
  3. sorszámú: 18,23 m2 alapterületű
  4. sorszámú: 20,85 m2 alapterületű

üzlethelyiség bérbevételére.

Pályázat meghirdetésének időpontja: 2016. december 1.

Kiskunfélegyházi Advent - 2016

Kedves Félegyháziak!

A közelgő ünnepek alkalmából meleg szívvel ajánlom figyelmükbe adventi kiadványunkat, melyben igyekeztünk összegyűjteni ennek a meghitt időszaknak valamennyi tartalmas, színvonalas, illetve jótékonysági rendezvényét.

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata nevében békés, boldog karácsonyt kívánok városunk minden lakójának.

Csányi József
polgármester

Forgalomkorlátozás a Kossuth Lajos utcán - Advent

Tájékoztatjuk a Tisztelt kiskunfélegyházi lakosokat, illetve Kiskunfélegyházán közlekedő gépjárművezetőket, hogy az Adventi gyertyagyújtás idejére

• 2016. november 26-án, szombaton
  • 2016. december 3-án, szombaton
  • 2016. december 10-én, szombaton
  • 2016. december 17-én, szombaton

délután 1600 és 1830 között a Kossuth Lajos utca a Kazinczy utcától az 5-ös főútig lezárásra kerül.

Pályázati felhívás - Szociális gondozó és ápoló

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény
6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy utca 12. pályázatot hirdet
szociális gondozó és ápoló
munkakör betöltésére

A kinevezés határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben, 4 hónap próbaidővel létesítendő.

• 8 általános, 1/2000. (I.7) SZCSM rendelet 3. számú melléklet 8.2 pontja szerinti végzettség
  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• emelt szintű szakképesítés

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
Az intézmény bentlakásos telephelyein ellátottak állapotához igazodó gondozás, a fizikai és fiziológiai szükséglet-kielégítés segítése, a környezet tisztán tartása, az ellátott érzelmi támogatása.

Adventi gyertyagyújtások a Városháza előtt

Kiskunfélegyházi Advent 2016

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata szeretettel hív és vár mindenkit az adventi gyertyagyújtásokra 2016. november 26-án, december 3-án, 10-én és 17-én szombaton, 17 órára a Városháza elé.

November 26. (szombat) 17 óra

Advent első gyertyagyújtása
Csányi József polgármester és Hostyánszki Péter baptista lelkipásztor köszöntője
A Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kicsinyek Kórusának adventi előadása

December 3. (szombat) 17 óra

Advent második gyertyagyújtása
Rónaszéki Gábor plébános köszöntője
A Széljáró Balladás adventi műsora

Tájékoztató a házi fúrt- és ásott vízkutak legalizálásáról

Tisztelt Kiskunfélegyházi Lakosok!

Az elmúlt időszakban a házi vízkutak legalizálásával kapcsolatosan a médiában többször is elhangzottak pontatlan információk. Ezek pontosítása és a hivatalos szervekhez érkező számos lakossági megkeresés miatt szeretnénk Önöket az alábbiakról tájékoztatni.

A házi vízkutakat – függetlenül a típusuktól, kialakításuk és használatbavételük időpontjától – a jelenleg hatályos, vonatkozó jogszabályok alapján nem bejelenteni, hanem engedélyeztetni szükséges.

Pályázati felhívás - Családsegítő

KAPOCS Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény – Kiskunfélegyháza
a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján
pályázatot hirdet
KAPOCS Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény
Család- és Gyermekjóléti Szolgálat
családsegítő
munkakör betöltésére

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, 6100 Kiskunfélegyháza, Hunyadi utca 6.

Pályázati felhívás - Szociális, mentálhigiénés munkatárs – szakmai vezető

KAPOCS Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény – Kiskunfélegyháza
pályázatot hirdet
KAPOCS Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény
Hajléktalan ellátás
szociális, mentálhigiénés munkatárs – szakmai vezető

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Bursa Hungarica pályázat beadási határidő módosítása

Tisztelt lakosság!

Tájékoztatjuk önöket, hogy az Emberi Erőforrások Minisztériumának döntése értelmében a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázat 2017. évi fordulójában a pályázat beadási határidő és az önkormányzati döntési határidő is meghosszabbításra került.

Új határidők:

• A pályázatok benyújtásának módosított határideje: 2016. november 15. 2359
  • A települési önkormányzati döntés módosított határideje: 2016. december 15. 2359